• 0850 500 0045
Online İşlem Merkezi

Kullanım ve Koşullar

Lodosnet ' in, internet sitesi hakkındaki sorumluluğuna ve yasal haklarına dair bilgi sahibi olun. Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Lodosnet 'e aittir. Bilgiler, LODOSNET' in yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Sorumluluğun Sınıflandırılması

Kayıt için kullandığınız e-post adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlara paylaşılmayacaktır.

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Lodosnet bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerde Lodosnet üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk güvenilirlik, kesinlik belirli bir amaç için uygunluk ve/ veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolayılı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlara sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Lodosnet ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerinwe bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerinden verilen diğer bağlantıların nitekleri Lodosnet tarafdından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. Lodosnet, bu internet sitesinde yer alan bütün rünü ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bilgirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.