• 0850 500 0045
Online işlem merkezi

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

www.lodosnet.com ve http://lodosnet.online-islemler.net/ Lodosnet' e aittir. Gizliliğinizi korumak için,özel ve kişisel bilgilerinizi başkaları ile paylaşmamaya özen gösteriniz. Abonelik işlemlerinizde talep edilen kişisel bilgileriniz, IP numaranız ile birlikte sistemlerimize kayıt edilecek yasal zorunluluk ve onayınız olmadığı müddetçe üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Kayıt için kullanılan e-posta adresi ve telefon numarası abonelik ile ilgili bilglendirme faaliyetlerinde kullanılacaktır. Söz konusu izinlerle ilgili online işlemler sayfamızdan iletişim ayarları değişikliklerinizi yapabilirsiniz.

Müşteri tarafından gönderilen elektronik postalar şifrelenmediği takdirde, gönderilen mesajın güvenliğinden karşı taraf sorumlu olacaktır. Lodosnet, farklı web sitelerine bağlantı verebilecektir. Bu web sitelerine ait gizlilik ve güvenlik politikalarından ve sitenin ziyaret edilmesinden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan Lodosnet Sorumlu olmayacaktır. www.lodosnet.com ve http://lodosnet.online-islemler.net/ web sitelerinden ve bu web siteleri üzerinden kişisel bilgilerin yayınlanması, elde edilmesi, üçüncü şahırlar ile paylaşılması, kişileri ve kruumları etkileyecek zararlı içeriklerin yayınlanması ve uygulamaların yapılması durumunda Lodosnet Derhal yasal işlemleri başlatabilecektir. Bu internet sitelerinde yer alan bilgilerin, görsel unsurların, malzemelerin ve düzenlemelerinin telif hakkı aksi açıkça belirtilmedikçe içerik sağlayıcıya ait olacaktır.

Lodosnet www.lodosnet.com ve http://lodosnet.online-islemler.net/ internet sitelerinde yer alan tüm bilgi ve görselleri, önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. internet sitesinde yer alan her türlü materyal, aksi açıkça yazılı olarak belirtilmemişse kopyalanamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. İçerik Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı bu materyallerin içeriklerinin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olmak üzere mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve /veya bilgisayar virüsu bulunmaması ilişkin garantiler dahil, ancak bunlara sınırlı kalmamak kaydıyla, zimnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir. Lodosnet wwww.lodosnet.com ve http://lodosnet.online-islemler.net/ internet sitelerinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masrafları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, İçerik sağlayıcı ve yer sağlayıcı bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsa dahi, sorumlu tutulamazlar. Lodosnet Abonelik Sözleşmesi'ndeki gizlilik, güvenlik, lisans ve telif hakları ile ilgili maddeleri ürünü/hizmeti kullanarak kabul etmiş sayılırsınız. 18 yaşından küçük olanlar alım satım işlemlerinin tarafı olamazlar. Lodosnet www.lodosnet.com ve http://lodosnet.online-islemler.net/ kapsamında telif hakkı konulu herhangi bir şikayetiniz ile ilgili;

Çağrı Merkezimiz (0850 500 0045)
www.lodosnet.com / adresinde yer alan iletişim formu vasıtasıyla
LODOSNET Bilişim Elektronik Haberleşme İthalat İhracat San.ve Tic. Ltd. Şti.
Peker Mh. Hakkı İplikçi Cd. No: 16/A Şehzadeler Manisa adresine dilekçe göndererek
info@lodosnet.com.tr adresine mail göndererek, iletişime geçebilirsiniz.